Kokkuvõte

Olengi jõudnud viimase ülesande juurde!

Kursus algas minu jaoks suure ehmatusega, kuna blogimise ja ajaveebidega pole varem kokku puutunud. Kogu see linkimine ning erinevate keskkondade vahel sebimine ajas pea ikka algul täitsa sassi. Järgnevate ülesannete jooksul aga muutus see juba päris tuttavaks ning hetkel võin öelda, et pole see nii raske midagi! Sellise kodutööde esitamise juures hindan kõrgelt võimalust kursusekaaslaste ajaveebe külastada ning kommenteerida.

Kursusel jagatud ülesanded olid põnevad! Sai ise palju pusitud ja katsetatud ning loodetavasti jäävad uued teadmised külge. Ja kui ka ei jää midagi meelde, siis alati on mul käepärast mu blogi, millega oma mälu turgutada! Kursuse jooksul sai palju mõtteid ning linke ja lehekülgi, millest varem kuulnud polnud. Kiiresti lisan uued lehed oma lingikogusse, et edaspidi oleks hea üles leida.

Kursusele annaksin positiivse tagasiside. Piisavalt kontakttunde ning parasjagu ka individuaalset e-õpet. Siiski mainiksin ära, et kodutööde tähtajad olid üllatavalt lühikesed. Kaugõppijana on keeruline leida hetk töönädala keskel, mil hakata katsetama ning uusi asju õppima. Minule oleks sobinud see variant, et ülesanded on ette antud ning üks kindel tähtaeg, millal on vaja kogu oma töö esitada. Siis saaksin teha omas tempos ning ise oma aega planeerida.

Kohtumiseni!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s