Internetipõhine küsitlus

9. ülesanne

Küsitluse koostamiseks valisin keskkonna www.surveymonkey.com/, kuna see tundus kõige kaasaegsem ning õppejõu lisatud juhis lisas kindlust, et selle tehtud saan. Muideks juhis oli väga hästi koostatud ning vajaliku info leidis kiirelt ning lihtsalt.

Küsitlus tuli välja järgmine: https://www.surveymonkey.com/s/6TDB8ML Ootan kõiki vastama!

Küsitluse koostamise juures tundus kõige keerulisem leida teema ning sõnastada küsimused korrektselt. Keskkond ise oli abistav, igal sammul selgitus ning palju erinevaid võimalusi. Erinevate küsimuste tüüpide juures olid nii sõnalised kui piltlikud selgitused. Isegi küsimuste näidised ning tüübid olid ette ära tehtud. Lisaks pakkus keskkond palju erinevaid võimalusi: küsimused kohustulikuks või vastus peab kindlasti olema number või  meiliaadress näiteks. Samas sai oma küsitluse tausta valida ning kõik töötas sujuvalt. Soovitan seda keskkonda kindlasti!

Nüüd jään aga oma küsitluste esimesi tulemusi ootama, et saaksin neid analüüsida.

Advertisements

6 thoughts on “Internetipõhine küsitlus

  1. Küsimustik on väga huvitav ja lihtne. Kahjuks tekkis probleeme viimase küsimuse täitmisega. Täitsin kõik väljad ära, aga vastuseid saata ei lase ning paneb viimase küsimuse juurde kirja, et see on vastamata.

  2. Nõustun Katriniga. Tekkis samuti probleeme viimase küsimusega- ütleb, et on vastamata. Küsitlus iseenesest oli huvitav ning täitmine ei tekitanud mingeid segadusi.

  3. Ma proovisin ka Sinu küsimustikku. Küsimused olid hästi esitatud, kuid viimases tekkis probleeme. Esiteks ei lasknud ta esimest ja viimast küsimust samu vastuseid panna (nõustun täielikult), siis näitas hüümärki ärasaatmisel. Proovisin siis need “Selgita” lahtrid ka täita, kuid ikkagi ei saanud. Seal on mingi viga. Proovi see ära lahedada, siis saad ka rohkelt tagasisidet 😉

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s