Internet- õpetaja tubli abiline!

Ülesanne 6

Oma uues postituses tahaksin tuua välja paar internetilehekülge, mille pealt ise aegajalt abi leian.

Esimeseks leheks on Krokotak.com. Sellel lehel on palju huvitavaid meisterdamisideid, mida iga lasteaiaõpetaja vahel vajab. Kui endal saavad mõtted ja ideed üks hetk otsa, leiab internetist neid tublisti juurde. Eriti meeldis mulle selle lehe juures see, et ülevalt lehe äärest saad valida vastavalt teemadele või pühadele ideid. Ning need on lihtsad ja taaskasutust propageerivad meisterdused!

Teise lehena tooksin välja Sheeplive.com. Seda lehte võib vaadelda väga mitmes keeles. Lehelt leiab toredad lammaste multikad, mis käsitlevad interneti ohtusid ning turvalisust. Lehel on ka paar mängu ning mulle eriti meeldis leht akronüümidega. Seal on enamlevinud lühendid, mida noored väga jõudsalt kasutavad. Vanemale generatsioonile abiks!

Kolmas huvitav leid on Frepy. See on samuti eesti keeles kasutatav. Huvitava kujundusega interaktiivne maailm on täis erinevaid õppemänge- lihtsamatest värvimistest kuni keeruliste keelemängudeni välja. Tean, et lasteaia logopeed on seda lehte kiitnud. Minu enda laps (6a poiss) on samuti seda lehte külastanud ning talle väga meeldib. Kahjuks esineb lehe peal vahel vigu- näiteks kõikide sõnade juures pole heli või mõni mäng on veidi vigane. Kindlasti üheks suureks plussiks on eesti keelsed juhendid ning sõnade kordamised- eriti eelkooliealistele lastele, kes veel lugeda päris ei oska.

Kuna õppejõu esitatud nimekiri oli üpriski täiuslik ning sinna juurde leida neid lehti, mida seal polnud, oli suhteliselt raske. Seekord piirdun 3 näitega, kuid aja jooksul lisan siia veel lehekülgi, mille otsa olen juhtunud!

 

Advertisements

6 thoughts on “Internet- õpetaja tubli abiline!

  1. Frepyt ja Sheeplive.com lehte olen ka varem külastanud. Need on väga huvitavad ja kasulikud lehed ning suurepärased leiud. Krokotak.com lehte külastasin esimest korda ning leidsin sealt kohe huvitavaid ideid. Postitus on kindlasti kõikidele abiks.

  2. Krotokat.com lehekülge külastasin ka mina esmakordselt. Kuna mulle väga meeldib meisterdada, siis oli selle lehekülje uurimine puhas rõõm 🙂 Sealt saab tõesti häid ideid!

  3. Tore, et Sa Sheeplive lehekülje siin välja tõid. Lisasin selle kohe oma “tähtsasse järjehoidjasse”. Kippus juba ununema, et selline õpetlik koht on olemas.

  4. Minumeelest oli ka tore uuesti näha sheeplive lehekülge. Olin selle juba täitsa ära unustanud. Ja ka mina külastasin tänu sinu postitusele esimest korda krokotak-i.

  5. Pingback: Internet – õpetaja abi | SillePille

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s